
Потужна акумуляторна ланцюгова пила Redback 120 V, в комплекті з акумулятором 2 Ah та зарядним пристроєм
11 900 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: 106493K2
- +380 (95) 500-54-48
Подивитися всі інструменти Redback120 V : https://greenworkstool.com.ua/g79009709-akumulyatornij-instrument-redback
Відчуйте потужність 120В !
Відкладіть бензопилу та відчуйте потужність та швидкість різання акумуляторною пилою Redback 120 В. У комплекті є функції, включаючи безщітковий двигун, який відчуває оптимальну швидкість пиляння, а значить, не зупиниться в більш жорстких місцях. Інтелектуальна технологія максимально збільшує час роботи та економить заряд акумулятора, використовуючи лише потужність, необхідну для виконання завдання.
Акумуляторна ланцюгова пила Redback 106493 120 V – найпопулярніший інструмент унікальної 120-вольтової серії садових інструментів Redback, який включає тріммер для трави (електрокоса), ручний тріммер для кущів (кущоріз), ланцюгову пилу з подовжувачем (сучкоріз), повітродуйку та два вида газонокосарок – звичайну та самохідну .
Redback – один з брендів власної розробки американської компанії Frictionless World LLC з Вестмінстері, штат Колорадо . Зроблено в США для реалізації на північноамериканському ринку .
Зарядний пристрій повністю адаптований під українську мережу 220 вольт . Напруга на вході може бути від 200 до 240 вольт .
У комплект входять ланцюгова пила, акумулятор 2.0Ah , 120 V та зарядний пристрій 220 V, 1 А.
Характеристики акумуляторної ланцюгової пили Redback 106493 120 V :
- Безщітковий мотор дає 2000 оборотів в хвилину;
- Швидкість обертання ланцюга – 12 м/с ;
- Довжина шини 46 см (18 " ), паз - 1,3 мм ;
- Акумулятор 120 В ємністю 2 А.г. має енергію 240 Вт год , що відповідає енергії аккумулятора 6 А.г. 40 вольт або 4 А.г. 60 вольт;
- Зарядний пристрій працює в мережі 220 вольт ;
- Час заряду -140 хв.;
- Натяг ланцюга без інструменту.
- Прорезинена ручка ;
- Бачок для масла об’ємом 150 мл. ;
- Вага : 5,7 / 7,7 кг без / з акумулятором ; 9,8 кг в упаковці .
-
Для додаткової безпеки пила оснащена електричним та механічним гальмом та великим спусковим гачком для роботи в рукавичках .
Акумулятор укомплектований високоякісними літій-іонними елементами фірми Самсунг .
Основні переваги даної пили :
- потужній безщітковий двигун (орієнтовно еквівалент 45 см. куб. бензинової пили ) ;
- акумулятор з великим запасом енергії 240 Вт.г. (біля 200 різів хвойного бруса 10х10 см );
- швидка зарядка ;
- достатньо демократична ціна для потужнього комплекту .
Відео роботи :
https://www.youtube.com/watch?v=xeFUUUL0Bfo
https://www.youtube.com/watch?v=upv0QOeB2eQ
Можлива комплектація додатковим акумулятором ( 4300 грн. )
З кінця 2019 року продається в Європі під брендом Fuxtec 120 V https://www.fuxtec.de/120v-akku-kettensaege-ea216-fuxtec-ohne-akku
Акумуляторна пила Redback 120 V потужніша на 20 % від широковживаної бензинової пили STIHL MS 180
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Время заряда аккумулятора | 140 мин |
| Основные | |
| Вес | 7.7 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 460 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 150 мл |
| Скорость вращения цепи | 12 м/сек |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Длина пропила, (мм) | 430 |
| Производитель | Redback |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 1.5 сек |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение аккумулятора | 120 |
- Цена: 11 900 ₴/комплект










