
Потужна акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1804 з АКБ 5 А·год і ЗП
23 400 ₴/комплект
- В наявності 2 од.
- Код: CS1804K5
+380 (68) 051-85-52
- +380 (95) 500-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Більше акумуляторних інструментів на сайті https://greenworkstool.com.ua/
Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1804 з АКБ 5 А·год і ЗП
Особливості:
- Робота на базі Li-Ion акумулятора напругою 56 В
- Шина завдовжки 46 см
- Інерційне гальмо ланцюга
- Автоматичне змащення різального елемента
- Безключова натяжка ланцюга
- Безщітковий двигун видає потужність аналогічної бензиновому двигуну об'ємом 45 см3
- Вологозахищений корпус стандарту IPX4
- LED-підсвітка робочої зони (2 рівні)
- Плавне регулювання обертів натисканням пускової кнопки. (можна істотно економити енергію батареї на тонкомірі)
- Порівняно невелика вага
- Прямий (безредукторний) привод ланцюга
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1800E
- Інструкція з експлуатації англійською мовою
- Шина
- Цепь
- Паковання — картонна коробка
- Акумулятор 5 А.год. з енергією 280 Вт.
- Стандартний зарядний пристрій CH2100 на 220 вольтів (заряджає акумулятор 5 А·год за 90 хв.)
| Виробник | EGO Power |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора, В | 56 |
| Довжина шини, см | 46 |
| Кількість акумуляторів, шт. | 1 |
| Ширина паза, мм | 1.3 |
| Безінструментальний натягувач ланцюга | да |
| Об'єм оливного бака, л | 0.2 |
| Швидкість руху ланцюга, м/с | 20 |
| Вага, кг | 4.47 |
| Країна-виробник | Китай |
| Родина бренда | Великобританія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.47 кг |
| Довжина шини | 46 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Час заряду акумулятора | 100 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 400 ₴/комплект










