
Потужна ланцюгова акумуляторна пила CRAMER 82V 82CS25 (GREENWORKS G181 (GC82CS25) з АКБ 6 А·год іЗП. 2,5 кВт,25 м/с
25 200 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 82CS25К6
- +380 (95) 500-54-48
Професійна ланцюгова пила CRAMER 82V 82CS25 — європейський варіант Greenworks G181 (GC82CS25) 82V 46 із шиною 33 см дає змогу швидко розпилювати колоди та пиляти дерева будь-яких розмірів. Її безщітковий двигун DigiPro із захистом від перевантаження обертає ланцюг зі швидкістю 24 м/c, що забезпечує продуктивність роботи, порівнянну з потужними бензиновими аналогами. У вас не виникне потреби заливати горючу суміш і довго заводити, тому що пила вмикається натисканням усього однієї кнопки. Опціонально пилка може комплектуватися шиною 38 або 46 см.
Пила має компактний розмір і невелику для свого класу вагу — 5.1 кг. Для зручності роботи колодка прогумована та має ергономічну форму. Заміна та встановлення ланцюга інструментальною викруткою-ключем. Система автоматичного змащення продовжує термін експлуатації шини та ланцюга, а для контролю за станом рівня оливи бачок має прозорий корпус. Сам бачок має обсяг 250 мл. Особливість моделі — наявність ручного регулювання обсягу подавання оливи
Для безпеки в пилки передбачені кнопка-запобіжник від випадкового старту та щиток із гальмом ланцюга для захисту від порізів. За допомогою пускового вимикача можна регулювати потужність інструмента під час роботи. Нижня частина корпусу виготовлена з магнієвого сплаву, що забезпечує ефективне балансування інструмента та відведення тепла з моторного відсіку.
Переваги моделі:
- Потужний безщітковий двигун DigiPro.
- Компактний розмір і мала вага — 5.1 кг.
- Крок ланцюга 0.325".
- Ширина паза 1.3 мм, 56 ланок.
- Швидкість обертання ланцюга — 24 м/с.
- Прогумований держак.
- Прозорий оливний бачок 250 мл — для зручного контролю рівня оливи.
- Запобіжник увімкнення й гальмо ланцюга.
- Захист двигуна від перевантажень.
- Ручне регулювання обсягу подавання оливи
- Нижня частина корпусу виготовлена з магнієвого сплаву для відведення тепла від моторного відсіку
- Робота від 82V акумулятора сумісного з іншими пристроями з лінійки 82V.
- Ланцюг Oregon 95TXL056XGL у комплекті.
- Акумулятор Greenworks (Powerworks, Cramer) 82 V 6 А·год з енергією 432 Втч
- Зарядний пристрій Greenworks / Cramer / Powerworks 82 V із зарядним струмом 4 А
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 330 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 24 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Вага | 5.1 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 82 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 25 200 ₴










