
Акумуляторний триммер, кущоріз, електрокоси Greenworks 82V DigiPro GC82ST безщітковий з АКБ 2,5 Агод та ЗП
14 800 ₴/комплект
- В наявності
- Код: GC82STК25
- +380 (95) 500-54-48
Акумуляторний триммер, кромкоріз та кущоріз Greenworks на 82 В типу GD82ST оснащений безщітковим двигуном DIGIPRO, який забезпечує на 30% більше потужності та на 70% менше вібрацій.
Відмінність від стандартного тримера полягає в набагато потужнішому двигуні і міцній ріжучій головці, де ви можете вибирати між обрізанням ліскою або обрізанням ножем.Тример має D-подібну і коротку пряму ручку, тому його зручно використовувати для більш точного і акуратного косіння біля дерев, каменів тощо.
У стандартній комплектації оснащений ременем на плечі, шпульною головкою тримера і різальним ножем.
Ширина різу становить не більше 41 см, а в тримері використовується подвійна ріжуча волосінь діаметром 2 мм (можна ставити 2,4 мм).Система подачі волосіні - ударом об землю (автоматична подача торкнувшись землі) забезпечує легку подачу, коли вона зношена.Крім того, до комплекту входить ніж.Ви можете використовувати це при обрізанні бур'янів (особливо товстих стебел).Великою перевагою акумуляторного тримера і кущі в порівнянні з бензокосою є менша вага, відсутність вихлопних газів і набагато менший рівень шуму.Вага 5,2 кг, з АКБ 2,5 Ач – 7 кг.Якщо ви збираєтеся використовувати літій-іонний акумулятор на 82 В, 2,5 Аг, це забезпечить приблизно 35 хвилин роботи.
Акумулятор на 82 В, 2,5 Ач також можна використовувати в інших садових машинах Greenworks на 82 В, таких як кущоріз, повітродувка для листя, газонокосарка, електропила, снігоочисник, культиватор та ін.
Всі 82-вольтова техніка Greenworks може використовуватися з батареєю 82 В 2,5 Ач, батареєю 5,0 Ач ,6 Ач, 8 Ач та 12,5 Ач акумулятором - рюкзаком Back Pack.
Тип двигуна
безщітковий Digipro (без вугільних щіток)
Напруга батареї
82 Вольт
Тип АКБ
літій-іонний
Ширина різу
41 см
Товщина ріжучого дроту
2 мм
Подача волосіні
ударом
Розташування двигуна
зверху
Подвійна ріжуча волосінь
так
Змінна швидкість
так
Ніж для різання
так, у комплекті
Робочий час
35 хвилин з акумулятором 2,5 Ач
Рівень звукової потужності LWA/LPA
96 дБ(A) / 78 дБ(A)
Маса
5,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 406 мм |
| Максимальна ширина скошування | 406 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 14 800 ₴/комплект










