
Акумуляторна батарея Greenworks Elite 40 V 6 AH Smart Lithium-Ion з USB
8 400 ₴
- Під замовлення
- Код: L - 600
Відправка з 15 квітня 2026+380 (68) 051-85-52
- +380 (95) 500-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна батарея Greenworks Elite 40 V 6 AH Smart Lithium-Ion з USB сумісна з понад 50 найменувань інструментів Greenworks Elite 40V і Greenworks G-Max 40V.
Вага 1,32 кг.
Напруга 40 В
Місткість 240 Вт.
Заряджається за 180 хвилин за допомогою зарядного пристрою C-220/заряджається за 90 хвилин за допомогою зарядного пристрою C-400
Також заряджається стандартною зарядкою Greenworks G-Max 40V (зелений) 2016-2019 р.в. Несумета з заряджанням до 2015 р.в. включно. Cм. видео https://www.youtube.com/watch?v=fbteWJgLSJY
Може використовуватися як USB-накопичувач.
USB-порт у батареї заряджає всі портативні електронні пристрої, включно з телефонами та планшетами.
Через блютуз може передавати на телефон інформацію про стан заряду та температуру АКБ. Для цього треба закачати на смартфон з Play Market застосунок Greenguide App, і зареєструватися в ньому. Тоді стають можливими функції геолокації батареї, можливість її блокування, видно кількість циклів заряджання-розряджання.
Вага 1,32 кг.
Напруга 40 В
Місткість 240 Вт.
Заряджається за 180 хвилин за допомогою зарядного пристрою C-220/заряджається за 90 хвилин за допомогою зарядного пристрою C-400
Також заряджається стандартною зарядкою Greenworks G-Max 40V (зелений) 2016-2019 р.в. Несумета з заряджанням до 2015 р.в. включно. Cм. видео https://www.youtube.com/watch?v=fbteWJgLSJY
Може використовуватися як USB-накопичувач.
USB-порт у батареї заряджає всі портативні електронні пристрої, включно з телефонами та планшетами.
Через блютуз може передавати на телефон інформацію про стан заряду та температуру АКБ. Для цього треба закачати на смартфон з Play Market застосунок Greenguide App, і зареєструватися в ньому. Тоді стають можливими функції геолокації батареї, можливість її блокування, видно кількість циклів заряджання-розряджання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 180 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴







