
Акумуляторна ланцюгова пила GreenWorks G-MAX 40 V 16-inch DigiPro GD40CS40 (20312) з акумулятором 6 А.
15 800 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 20312-6
- +380 (95) 500-54-48
Продам нову акумуляторну ланцюгову пилу GreenWorks G-MAX 40V 16-inch DigiPro 20312 (амер.) (в Україні GD40CS40). у комплекті з акумулятором GreenWorks Elite 6 А.
Характеристики:
- Час автономної роботи 60 - 90 хвилин (що відповідає приблизно 210 різам деревини розміром 10х10 см, або 160 різань деревини Ф15 см)
- Ємність акумулятора — 6 Ah
- Енергія аккумулятора - 240 В.ч.
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Життєвий цикл акумулятора — 2000 повних зарядів
- Час заряджання акумулятора, год +/-20% - 3 часа
- Двигун — безщіткового типу DIGIPRO BRUSHLESS
- Швидкість обертання — до 11,2 м/с (ок. 16 ступенів швидкості регулюються натисканням пускової кнопки)
- Натяг ланцюга — бічне безінструментальне
- Олійний насос — автоматичний
- Ємність бака для змащення ланцюга, л — 0.18
- Напівпрозорі стінки оливного бака для легкого контролю рівня змащення ланцюга
- Автоматичне гальмо — інерційне
- Зарядний пристрій — 100-240 В, 50-60 Гц, 1.9 А, вихідна напруга 40 В
- Шина - Oregon 164MLEA041, 40 см/16", ширина паза 1.1 мм
- Ланцюг — Oregon 90PX056X, 40 см/16", 3/8", 0.043"/1.1 мм, кут заточування 30 градусів, глибина різання 0.6 мм
- Вага — 3,8 кг. без акумулятора/5,4 кг повний
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила GreenWorks 20312 G-MAX 40V 16-inch DigiPro
- Зарядний пристрій GreenWorks для акумулятора G-Max DigiPro 100-240V
- Акумуляторна батарея GreenWorks Elite 40V Li-Ion 6 Аh з USB-виходом (вага 1,32 кг — такий самий, як у стандартної батареї 4 А.год. )
- Інструкція на англ.
- Шина Oregon 164MLEA041 16", 3/8, 1,1 мм.
- Цепь Oregon 90PX056X 16", 3/8, 1,1 мм
- Захисний пласт. чохол GreenWorks на шину.
Переваги акумулятора GreenWorks Elite 6 А.год. 40 В с USB проти стандартного акумулятора 4 А.год. :
На 64% більше енергії, відповідно до часу роботи та кількості розпилів.
Пила ріжет потужніше та рідше зупиняється у разі збільшеного навантаження.
Водночас вага така сама, як у стандартного акумулятора 4 А.год., що дає пилі залишатися легкою та збалансованою.
Також може використовуватися як USB-накопичувач.
USB-порт у батареї заряджає всі портативні електронні пристрої, включно з телефонами та планшетами.
Через блютуз може передавати на телефон інформацію про стан заряду та температуру АКБ, кількість циклів заряджання-розряджання, серійний номер, дату виготовлення. Також є функція геолокації батареї.
Відео розпилювання: https://www.youtube.com/watch?v=3Sby3LP-cbU
https://www.youtube.com/watch?v=EoHXtv4LGMA
https://www.youtube.com/watch?v=gf-2Xo14w9c&t=103s
Сайты :
http://7seas.by/GreenWorks_tools/Greenworks_GD40CS40_40V_G-MAX_akkumulyatornaya_cepnaya_pila/
http://greenworks-moscow.ru/product/g-max-40v-cepnaja-pila-40-sm-greenworks-gd40cs40k2x-digipro-art-20077/
Тут https:/www.chainsawjournal.com/best-greenworks-chainsaw-reviews/зрівнюють пили Greenworks 80 В і 40 В. Для 80 В рекомендований діаметр дерева до 16 дюймів (40 см), іноді максимально можна розпиляти 30 дюймів (75 см). Для 40 В рекомендований діаметр до 10 дюймів (25 см), іноді, у разі потреби, можна розрізати до 26 дюймів (65 см)
У наявності додаткові 40V акумулятори на 2, 2,5, 3, 4 , 6 А.ч.
Також є додатковий ланцюг Stihl за 300 грн.
Виробництво техники GREENWORKS :
https://www.youtube.com/watch?time_continue=92&v=kwLTJxbOvbY&feature=emb_logo
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 180 хв |
| Основні | |
| Вага | 6.3 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | GreenWorks |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 180 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 11.2 м/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 1.5 сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 6 |
- Ціна: 15 800 ₴/комплект









