
Акумуляторний безщітковий тример, електрокоса, мотокоса Greenworks Elite ST-140-AT (Greenworks GD40BCK4)
11 800 ₴/комплект
- В наявності 1 од.
- Код: ST-140-AT/3A
- +380 (95) 500-54-48
Продам акумуляторний безщітковий тример, електрокосу, мотокосу (кущоріз) Greenworks Elite ST-140-AT (аналог Greenworks GD40BCK4) з можливістю змінних насадок, в комплекті з акумулятором Greenworks Elite 40 В на 3 А| год, повністю сумісний з акумуляторним інструментом GreenWorks G-MAX 40V .
Високоефективний безщітковий двигун 40 В
3 А·год / 6 А·год (з енергією 120/240 Вт год) літій-іонний акумулятор з USB-виходом і зарядний на 110-240 В комплекті
час заряджання акумулятора — 90/180 хвилин
час роботи на одному заряді — до 50/100 хвилин
35 см ширина різання
товщина волосіні 2 мм
регульована швидкість обертання — до 5500 (+-10%) обертів за хвилину без навантаження.
вага без батареї — 5 кг
вага з батареєю 3/6 Ач - 5,9 / 6,4 кг.
висування волосіні ударом
Верхнє розташування двигуна, передавання обертання металевою штангою.
Тример сумісний з універсальними насадками ( культиватор, повітродувка, кущоріз, ланцюгова пила).
Тример акумуляторний Greenworks Elite ST-140-AT ( GD40BCK4 ) — чудова заміна електричним і бензиновим моделям. Він із легкістю впорається з високою травою, а завдяки пиляльному диску (у комплекті не постачається) можна різати великий чагарник. Це напівпрофесійний тример, який чудово підійде для ведення дачного господарства.
Модель обладнана надійним безщітковим двигуном DigiPro, зіставним за потужністю з бензиновими аналогами, водночас він абсолютно екологічний, має високий крутний момент, низький рівень шуму та вібрацій, простий в експлуатації. Тримера вмикається однією кнопкою, основне застосування — підрізування трави у важкодоступних для газонокосарки місцях, а також підрізування чагарнику.
Ця модель має ремінь через плече, ергономічний дизайн ручки з упором у передпліччі. Довгий автономний час роботи (до 50/100 минут от 3 / 6 А| год батареї) і немає потреби використовувати бензин і оливу, переносити за собою дріт, боячись його порізати, — ось ключові переваги цього тримера.
Ця модель обладнана запобіжником від випадкового увімкнення й захисним кожухом різальної частини. Для довговічної роботи двигун має захист від перевантаження, вал між двигуном і різальною частиною — прямий, виготовлений зі сталі.
Вал тримера розбірна, що не тільки дає змогу його зручно транспортувати, але також використовувати з іншими універсальними насадками ( культиватор, повітродувка, кущоріз, ланцюгова пила и др.).
Тример комплектується АКБ Greenworks Elite 40 В на 3 А| год/6 A год, що йде в комплекті, яку можна використовувати з іншими пристроями (50+ пристроїв) лінійок Greenworks G-Max і Greenworks Elite 40 В. Також зарядний і тример повністю сумісний з усіма акумуляторами Greenworks G-Max 40 В.
Особливості:
- Безщітковий (індукційний) двигун DigiPro
- Прямий сталевий вал
- Мінімум часу для підготовки до роботи: вмикання натисканням однієї кнопки
- Зручна ручка з упором у передпліччі та наплічний ремінь
- Котушка з автоподаванням волосіні діаметром 2 мм
- Час автономної роботи — до 50/100 минут от 3 / 6 А| год батареї
- Запобіжник і захисний кожух різальної частини
- Захист двигуна від перевантажень
- Пиляльний диск купується окремо
- Наявність у комплекті акумуляторної батареї (3/6 А| год) і зарядного пристрою
Характеристики акумуляторної батареи Greenworks Elite 40V 3AH Smart Lithium-Ion c USB :
Вага 0.85 кг.
Напруга 40 В
Енергія 120 Вт.
Заряджається за 90 хвилин за допомогою зарядного пристрою C-220/заряджається за 45 хвилин за допомогою зарядного пристрою C-400
Також заряджається стандартною зарядкою Greenworks G-Max 40V (зелений) 2016-2019 р.в.. Несумета з зарядкою Greenworks G-Max 40V до 2015 року випуску Включно. Cм. видео https://www.youtube.com/watch?v=fbteWJgLSJY
Може використовуватися як USB-накопичувач.
USB-порт у батареї заряджає всі портативні електронні пристрої, включно з телефонами та планшетами.
Через блютуз може передавати на телефон інформацію про стан заряду та температуру АКБ. Для цього треба закачати на смартфон з Play Market застосунок Greenguide App, і зареєструватися в ньому. Тоді стають можливими функції геолокації батареї, можливість її блокування, видно кількість циклів заряджання-розряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ліски | 350 мм |
| Максимальна ширина скошування | 350 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 120.24 |
| Час заряду акумулятора | 90.18 |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 |
| Потужність двигуна | 1200 |
- Ціна: 11 800 ₴/комплект










