
Акумуляторний культиватор GREENWORKS G-MAX 40V G40TLК4 з АКБ 4 Аг та ЗП
18 600 ₴/комплект
- В наявності 1 од.
- Код: G40TLK4
- +380 (95) 500-54-48
Акумуляторний культиватор G-MAX 40V GREENWORKS G40TL призначений для розпушування грунту в рядках і міжряддях. Дозволяє ефективно рихлити грунт, завдяки робочій глибині 12,7 см і шириною 26 див. Легке управління і маневреність культиватора забезпечують 15 см колеса і зручна складана ручка. Завдяки живленню від 40V акумулятора культиватор забезпечує тривалу автономну роботу. Даний акумулятор сумісний з іншими пристроями з лінійки G-MAX 40V. Для безпечної роботи пристрій оснащений кнопкою включення. Акумуляторний культиватор - ідеальний варіант для розпушування грунту в парниках і теплицях .
• Комплект: культиватор із зарядним пристроєм і акумулятором на 4 А*год
• Робота акумулятора, сумісного з іншими пристроями з лінійки G-MAX 40V
• Ширина культивування: від 21 см 26 см
• Глибина культивування: 12,7 см
• Діаметр фрез: 20 см
• Швидкість: 200 об/хв
• Ефективне розпушування ґрунту
• Легке управління і маневреність
• Не вимагає часу для підготовки до роботи
• Кнопка включення
• Час автономної роботи – 60 хвилин на одному заряді 4 А*год акумулятора
Склад комплекту :
G-MAX 40В Акумуляторний Культиватор
+ АКБ 4.0 А*ч + зарядний
Керівництво по експлуатації англійською .
Можлива комплектація культиватора іншими акумуляторами (2 А, 2,5 А, 3 А, 4А, 6А )або продаж його окремо без зарядного і акумулятора .
Виробництво техніки GREENWORKS :
https://www.youtube.com/watch?time_continue=92&v=kwLTJxbOvbY&feature=emb_logo

| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Основні | |
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина обробки | 26 см |
| Мінімальна ширина обробки | 21 см |
| Максимальна глибина обробки | 13 см |
| Швидкість обертання фрез | 200 об/хв |
- Ціна: 18 600 ₴/комплект






