
Акумуляторний безщітковий тример,электрокоса, кущоріз Greenworks Elite ST-140-AT (Greenworks GD40BCK4)
16 200 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: ST-140-AT/6A
- +380 (95) 500-54-48
Акумуляторний безщітковий тример, електрокоса (кущоріз ) Greenworks Elite ST-140-AT ( аналог Greenworks GD40BCK4 ) з можливістю змінних насадок в комплекті з акумулятором Greenworks Elite 40 на 6∙год, повністю сумісний з акумуляторним інструментом GreenWorks G-MAX 40V .
Високоефективний безщітковий двигун 40
3 Ач / 6 Ач (з енергією 120/240 Вт год ) літій-іонний акумулятор з USB виходом і зарядний на 110 - 240 В комплекті
час зарядки акумулятора - 90/180 хвилин
час роботи на одному заряді до 50 / 100 хвилин
35 см ширина різу
товщина волосіні 2 мм
регульована швидкість обертання - до 5500 (+-10%) оборотів в хвилину без навантаження .
вага без батареї - 5 кг
вага з батареєю 3/6 Ач - 5,9 / 6,4 кг.
висунення ударом ліски
Верхнє розташування двигуна, передача обертання металевою штангою .
Тример сумісний з універсальними насадками ( культиватор, повітродувки, кущоріз, ланцюгова пила).
Тример акумуляторний Greenworks Elite ST-140-AT ( GD40BCK4 ) — відмінна заміна електричним і бензиновим моделям. Він з легкістю впорається з високою травою, а завдяки пильному диску (в комплекті) можна різати великий чагарник. Це напівпрофесійний тріммер, який відмінно підійде для ведення дачного господарства.
Модель оснащена надійним бесщеточным двигуном DigiPro, порівнянним за потужністю з бензиновими аналогами, при цьому він абсолютно екологічний, має високий крутний момент, низький рівень шуму і вібрацій, простий в експлуатації. Включення тримера здійснюється однією кнопкою, основне застосування — підрізання трави у важкодоступних для газонокосарки місцях, а також підрізання кущів.
Ця модель має наплічний ремінь, ергономічний дизайн рукоятки з упором в передпліччя. Довгий автономне час роботи (до 50 /100 хвилин від 3 / 6∙год батареї) і відсутність необхідності використовувати бензин та масло, переносити за собою провід, боячись його порізати, — ось ключові переваги цього тріммера.
Дана модель оснащена запобіжником від випадкового включення і захисним кожухом ріжучої частини. Для довговічної роботи двигун має захист від перевантаження, вал між двигуном і ріжучої частиною — прямий, виконаний із сталі.
Тример комплектується АКБ Greenworks Elite 40 на 3∙год / 6 A год, що йде в комплекті, яку можна використовувати з іншими пристроями (50+ пристроїв) лінійок Greenworks G-Max і Greenworks Elite 40 Ст. Також зарядний і тріммер повністю сумісні з усіма акумуляторами Greenworks G-Max 40 В .
Особливості:
- Безщітковий (індукційний двигун DigiPro
- Прямий сталевий вал
- Мінімум часу для підготовки до роботи: включення натисканням однієї кнопки
- Зручна рукоятка з упором в передпліччя і наплічний ремінь
- Котушка з автоподачей волосіні діаметром 2 мм
- Час автономної роботи — до 50 / 100 хвилин від 3 / 6∙год батареї
- Запобіжник і захисний кожух ріжучої частини
- Захист двигуна від перевантажень
- Пиляльний диск в комплекті
- Наявність в комплекті акумуляторної батареї (3 / 6∙год) і зарядного пристрою Характеристики акумуляторної батареї Greenworks Elite 40V 6 AH Smart Lithium-Ion c USB :
Вага 1,32 кг
Напруга 40
Енергія 240 Вт.ч.
Заряджається за 180 хвилин за допомогою зарядного пристрою C-220 / заряджається за 90 хвилин за допомогою зарядного пристрою C-400
Також заряджається стандартної зарядкою Greenworks G-Max 40V (зеленої ) 2016-2019 р. в. . Несовметима з зарядкою Greenworks G-Max 40V до 2015 року випуску включно . См. відео https://www.youtube.com/watch?v=fbteWJgLSJY
Може використовуватися як USB накопичувач .
USB-порт в батареї заряджає всі портативні електронні пристрої, включаючи телефони та планшети .
Через блютуз може передавати на телефон інформацію про стан заряду і температуру АКБ . Для цього треба завантажити на смартфон c Play Market додаток Greenguide App, і зареєструватися в ньому . Тоді стають можливими функції геолокація батареї, можливість її блокування, видно кількість циклів заряду-розряду .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ліски | 350 мм |
| Максимальна ширина скошування | 350 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 6 |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 |
- Ціна: 16 200 ₴










