
Тример акумуляторний,электрокоса Greenworks Elite ST-120-T (аналог Greenworks G40LT )
9 300 ₴
- Під замовлення
- Код: ST-120-T/К3
Відправка з 21 травня 2026- +380 (95) 500-54-48
Тример акумуляторний,электрокоса Greenworks Elite ST-120-T (аналог Greenworks G40LT ) повністю сумісний з акумуляторним інструментом GreenWorks G-MAX 40V
• Не вимагає часу для підготовки до роботи, включення натисненням однієї кнопки;
• Час автономної роботи 30 хв від 3 Ач USB батареї , площа скошування до 200 кв. м.;
• Подвійна піску, 1.65 мм , висунення ліски ударом ;
• Регульована швидкість обертання вала до 7500 об/хв
• Ширина різу 25,4 / 30,5 мм;
• Легка вага – 2,6 кг (3,5 кг з батареєю 3 Ач);
• Потужний літій-іонний двигун TORQDRIVE легко прорізає густу траву і бур'яни ;
• Робота від 40V акумулятора сумісного з іншими пристроями з лінійки 40V;
• Високоякісна легка алюмінієва штанга ;
• Порт USB в акумуляторі заряджає всі портативні електронні пристрої, включаючи телефони і планшети
Зарядний пристрій і акумулятор з USB виходом 3 Ач (з енергією 120 Вт год ) в комплекті
Можлива продаж окремо тримера без зарядного і акумулятора .
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | GreenWorks |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 305 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів холостого ходу | 7500 |
- Ціна: 9 300 ₴






