
Тример садовий акумуляторний Greenworks G40LTK2 з АКБ 2 Ah і ЗП
7 900 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: G40LTK2
Відправка з 21 травня 2026- +380 (95) 500-54-48
Подивитися всі інструменти Greenworks 40 V : https://greenworkstool.com.ua/g60409422-greenworks-max
Тример акумуляторний Greenworks G40LTK2 — це хороша альтернатива електричним і бензиновим моделям. Пристрій призначений для скошування високої трави і навіть невеликого чагарника у важкодоступних місцях, де не пройде звичайна газонокосарка.
Інструмент має низький рівень шуму і вібрації. Зручність роботи досягається завдяки невеликій вазі та ергономічній рукоятці з упором у передпліччя. А захист забезпечить кожух ріжучої частини, а також запобіжник від випадкового ввімкнення.
Тривалий час роботи на одному заряді АКБ (до 50 хвилин від 4 А∙год батареї) і простота в обслуговуванні та використанні — ось ключові переваги цього тримера. Для довговічної роботи двигун оснащений захистом від перевантаження.
G40LTK2 укомплектований акумуляторною батарею G-MAX 40 В 2 А∙год, що йде в комплекті, яку можна використовувати з усіма іншими пристроями лінійки 40 В.
Особливості:
- Мінімум часу для підготовки до роботи: ввімкнення натисканням однієї кнопки
- Зручна рукоятка з упором у передпліччя
- Котушка з автоподачею волосіні діаметром 1,65 мм
- Час автономної роботи — до 25 хвилин від 2 А∙год батареї
- Запобіжник і захисний кожух ріжучої частини
- Захист двигуна від перевантажень
- Регульована швидкість обертання валу до 7500 об / хв
- Робота від 40V акумулятора сумісного з іншими пристроями з лінійки 40V;
- Легка вага - 3 кг. (3,8 кг з батареєю 2 Ач);
- Двигун щітковий
- Наявність у комплекті акумуляторної батареї (2 А∙год) і зарядного пристрою
Комплектація:
- Акумуляторний тример
- Інструкція з експлуатації на англ. мові
- Акумуляторна батарея (2 А| год)
- Зарядний пристрій
Є можливість відразу укомплектувати батареєю з більшою ємністю : 2,5 А, 3 А з USB , 4 А, 4А з USB .
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | GreenWorks |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
- Ціна: 7 900 ₴/комплект








