Тример акумуляторний Greenworks GD40BCK4 — чудова заміна електричним і бензиновим моделям. Він легко впоратися з високою травою, а завдяки пиляльному диску (відсутній в комплекті) можна різати великий чагарник. Це напівпрофесійний тример, який відмінно підійде для ведення дачного господарства.
Модель оснащена надійним безщітковим двигуном DigiPro, порівнянним за потужністю з бензиновими аналогами, при цьому він абсолютно екологічний, має високий крутний момент, низький рівень шуму і вібрацій, простий в експлуатації. Ввімкнення тримера здійснюється однією кнопкою, основне застосування — підрізування трави у важкодоступних для газонокосарки місцях, а також підрізування кущів.
Ця модель має наплічний ремінь, ергономічний дизайн рукоятки з упором у передпліччя. Довгий автономний час роботи (до 40 хвилин від 4∙рік батареї) і відсутність необхідності використовувати бензин і оливу, переносити за собою провід, боячись його порізати, — вісь ключові переваги цього тримера.
Ця модель оснащена запобіжником від випадкового ввімкнення і захисним кожухом ріжучої частини. Для довговічної роботи двигун має захист від перевантаження, вал між двигуном і ріжучої частиною — прямий, виконаний зі сталі.
Тример працює від АКБ G-MAX 40 на 4∙рік, що йде в комплекті, яку можна використовувати з іншими пристроями (50+ пристроїв) лінійки 40 Ст.
Особливості:
- Безщітковий (індукційний) двигун DigiPro
- Прямий сталевий вал
- Мінімум часу для підготовки до роботи: ввімкнення натисканням однієї кнопки
- Зручна рукоятка з упором у передпліччя і наплічний ремінь
- Котушка з автоподачею волосіні діаметром 2 мм
- Час автономної роботи — до 40 хвилин від 4∙рік батареї
- Запобіжник і захисний кожух ріжучої частини
- Захист двигуна від перевантажень
- Можливо використовувати пиляльний диск (в комплекті відсутній )
- Наявність у комплекті акумуляторної батареї (4 А∙год) і зарядного пристрою
Комплектація:
- Акумуляторний тример
- Інструкція з експлуатації на анлійській мові
- Акумуляторна батарея (4 А∙год)
- Зарядний пристрій
Производство техники GREENWORKS :
https://www.youtube.com/watch?time_continue=92&v=kwLTJxbOvbY&feature=emb_logo
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | GreenWorks |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
- Ціна: 14 000 ₴/комплект











