
Висоторіз-гілкоріз акумуляторний Greenworks G40PSF (PS40B00) без АКБ і ЗП
6 100 ₴
- Під замовлення
- Код: G40PSF
Відправка з 21 травня 2026- +380 (95) 500-54-48
Висоторіз-гілкоріз акумуляторний Greenworks G40PSF призначений для обрізання гілок і сучків на висоті до 4 м. Основною перевагою цієї моделі можна виділити 3-секційну штангу максимальною довжиною 203 см.
Інструмент оснащений шиною з кременистої сталі (20 см) і ланцюгом Oregon. Оливний бачок для змащення ланцюга має прозорий корпус для зручності контролю рівня оливи.
Ця модель відрізняється досить легкою вагою (для цього класу пристроїв), а також низьким рівнем шуму і вібрації. Зручність використання досягається також завдяки ергономічній ручці з упором для передпліччя.
У пристрої передбачений запобіжник від випадкового ввімкнення, а довговічність двигуна забезпечується спеціальним захистом від перевантаження. Час автономної роботи становить приблизно до 100 зрізів від батареї ємністю 4 А∙год.
Особливості:
- Невелика вага
- 3-секційна штанга
- Максимальна довжина інструмента — 203 см
- Швидкість ланцюга — 8 м/с
- Шина і ланцюг виробництва Oregon
- Час автономної роботи — до 40 / 80 хвилин від 2 / 4 А∙год батареї
- Запобіжник від випадкового ввімкнення
- Захист двигуна від перевантажень
- Ввімкнення однією кнопкою
- Робота від акумулятора 40 В, сумісного с іншими пристроями із 40-вольтної лінійки
| Тип інструменту | Висоторіз-гілкоріз акумуляторний |
| Вольтаж | 40 В/Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Довжина шини, см | 20 |
| Швидкість обертання ланцюга, м/с | 8 |
| Крок ланцюга, " | 3/8 |
| Автоматичне змащення ланцюга | Є |
| Блокування кнопки ввімкнення | Є |
| Об’єм бака для мастила ланцюга, мл | 0.045 |
| Вага, кг | 4.5 |
| Розташування двигуна | Поздовжнє (пряме) |
Комплектація:
- Акумуляторний висоторіз-гілкоріз
- Інструкція з експлуатації на англ. мові
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Розташування двигуна | Поздовжня |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм масляного бака | 45 мл |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Вага | 4.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 |
- Ціна: 6 100 ₴






