
Безщітковий дриль-шуруповерт акумуляторний Greenworks GD24DD35 без АКБ і ЗП
2 900 ₴
2 700 ₴
- В наявності
- Код: GD24DD35
- +380 (95) 500-54-48
Безщітковий акумуляторний дриль-шуруповерт Greenworks GD24DD35 призначений для побутового застосування, проте може впоратися і з більш важкими професійними завданнями. Пристрій оснащено надійним безщітковим двигуном.
Електроінструмент працює від акумулятора 24 В, що сумісний з більш ніж 20 пристроями лінійки Greenworks 24V. Швидкозатискний патрон діаметром 13 мм з блокуванням шпинделя має храповий механізм затягування, що робить зміну оснащення швидкою і легкою.
Максимальний крутний момент становить 35 Н∙м, завдяки чому можна здійснювати свердління деревини та бетонних стін. Для зручного закручування шурупів і вибору оптимального режиму роботи передбачено 19-ступеневе регулювання крутного моменту, а також реверсивний хід. В інструменті є 2 робочі швидкості з плавним регулюванням: 0—380 об/хв для роботи з кріпленням та 0—1450 об/хв для свердління.
Для експлуатації при поганому освітленні на корпусі дриля-шуруповерта передбачено підсвічування робочої зони LED-ліхтарем. Корпус пристрою ударостійкий, ергономічна ручка прогумована. Наявний спеціальний фіксатор для носіння на ремені.
Особливості:
- Невелика вага
- Безщітковий двигун
- 2 швидкості з реверсом + плавне регулювання курком
- 19-ступінчасте регулювання крутного моменту
- Швидкозатискний патрон
- Ударостійкий корпус
- Підсвічування робочої зони
- Ергономічна прогумована ручка
- Кріплення для носіння на ремені
- Робота від 24 В акумулятора, сумісного з іншими пристроями з лінійки 24V
Комплектація:
- Акумуляторний дриль-шуруповерт
- Інструкція з експлуатації
Основні характеристики
| Тип інструменту | Дриль-шуруповерт акумуляторний |
| Вольтаж | 24 В/Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крутний момент, Н∙м | 35 |
| Тип патрона, мм | 13 |
| Муфта | 19 позицій + свердління |
| Розміри (Д×Ш×В), мм | 203×218×83 |
| Вага, кг | 1,03 |
| Змінна швидкість, об/хв | 0—380/0—1450 |
| Кріплення для ременя | Є |
| Реверс | Є |
| Вбудований світлодіодний ліхтар | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 2 700 ₴




