
Пила шабельна акумуляторна 24 V Powerworks P24RS / Greenworks G24RS без АКБ і ЗП
2 800 ₴
- В наявності
- Код: P24RS
- +380 (95) 500-54-48
Пила шабельна акумуляторна 24 V Powerworks P24RS / Greenworks G24RS — це універсальний інструмент для швидкого розпилу деревини, пластикових труб, гілок, тонколистового металу та інших матеріалів. Тут передбачено плавне регулювання швидкості пиляння, а максимальна глибина пропилу становить 220 мм, хід полотна — 22 мм.
У комплекті поставки передбачено 2 пиляльних полотна. Леза змінюються швидко завдяки системі безключової заміни.
Для зручності роботи з електроінструментом передбачена система гасіння вібрації. Рукоятка прогумована для запобігання вислизання з рук, а також можна встановити додаткову бічну ручку.
Вага пристрою без акумулятора — 3,3 кг. Модель оснащена регульованою металевою опорною підошвою. Для захисту від випадкового ввімкнення передбачена спеціальна кнопка-запобіжник.
Пила працює від 24 В батареї, яка підходить для цілого спектру пристроїв (більше 20-ти), з лінійки Greenwork G-24V. Ця батарея на 30% потужніше за аналоги 18 В.
Особливості:
- Швидкозатискне кріплення оснащення
- Антивібраційна система
- Металева підошва
- 3-ступінчасте регулювання підошви
- Ергономічна прогумована ручка
- Додаткова бічна ручка
- Система захисту від випадкового ввімкнення
- Плавне регулювання швидкості
- Робота від 24 В акумулятора, сумісного з іншими пристроями з лінійки 24 В
Комплектація:
- Акумуляторна шабельна пила
- Додаткові полотна — 2 од.
- Інструкція з експлуатації
Основні характеристики
| Тип інструменту | Пила шабельна акумуляторна |
| Вольтаж | 24 В/Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | Акумуляторна шабельна пила Додаткові полотна — 2 од. Інструкція з експлуатації АКБ і ЗП у комплект поставки не входять |
| Ширина різання (сталь), мм | 20 |
| Ширина різання (дерево), мм | 180 |
| Розміри (Д×Ш×В), мм | 490×174×94 |
| Вага, кг | 3.3 |
| Змінна швидкість, об/хв | 0—2700 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 22 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2700 хід/хв |
| Висота пропилу | 220 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Вага | 3.3 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 2 800 ₴










