
Greenworks 40 В акумуляторна газонокосарка 35 см та осьова повітродувка, USB-акумулятор 4 А год та ЗП
16 500 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: CK40B410
Відправка з 21 травня 2026+380 (68) 051-85-52
- +380 (95) 500-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- До 45 хвилин роботи при косінні з повністю зарядженим акумулятором 4,0 Ач. Час роботи залежить від стану трави та техніки оператора
- 5-позиційне регулювання висоти з одним важелем пропонує діапазон висоти зрізу від 3 см до 8 см для найкращого зрізу в будь-якому середовищі
- Функція косіння 2-в-1 забезпечує можливість закиду в кошик та мульчування .
- Косарка оснащена легкою декою 35 см, розробленою для легкої маневреності, вага косарки 15 кг без АКБ
- До 30 хвилин роботи повітродувки з повністю зарядженим акумулятором 4,0 Ач Максимальна швидкість повітродувки: 160 км/год
Батарея має енергію 160 Вт год (на 10 % більше за стандартну батарею 4 А год ) та може використовуватися як USB накопичувач.
USB-порт у батареї заряджає всі портативні електронні пристрої, включаючи телефони та планшети.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 350 мм |
| Висота скошування | 30 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Мульчування | True |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3600 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | True |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип | Газонокосарка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Харчування | AA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴/комплект










