
Акумуляторний цвяхозабивний пристрій Greenworks 10 мм з АКБ 2 Аг та ЗП
7 200 ₴/комплект
- В наявності 2 од.
+380 (68) 051-85-52
- +380 (95) 500-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторний цвяхозабивний пристрій Greenworks 10 мм з акумулятором ємністю 2 А·год і зарядним пристроєм (літій-іонний, 24 В, степлер і пістолет для цвяхів, макс. 60 пострілів/хвилину, включає 500 цвяхів і 500 скоб)
Про цей предмет
- Ефективна робота: надійний механізм дозволяє робити до 60 ударів за хвилину, завдяки великому регулювальному колесу глибину удару можна змінювати. Патронник вміщує 85 цвяхів.
- Сумісність зі скобами 18GA і T-50: акумуляторний гвоздебійний пристрій поставляється зі скобами 6-16 мм і цвяхами 14-15 мм, тож ви можете негайно почати використовувати потужний акумуляторний гвоздебійний гвинторіз як степлер, так і як гвоздик.
- Широке застосування: серія Uphonl, деревообробка, ремонт меблів, монтаж килимів
- Регулювання глибини без інструментів: з індикатором сили приводу для правильного розташування кронштейнів
- Подвійна конструкція безпеки: мікроперемикач і тригер запобігають випадковому запуску
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Ємність контейнера | 85 шт. |
| Максимальна кількість ударів | 50 уд/хв |
| Довжина скоби | 6 мм |
| Ширина скоби | 16 мм |
| Довжина цвяха | 15 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Вага | 1.35 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴/комплект







