
Акумуляторні ножиці для кущів та трави Greenworks G24SHT 24 В без АКБ та ЗП
4 200 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 1600607
- +380 (95) 500-54-48
Садові ножиці-кущоріз акумуляторні GreenWorks 24 вольт G24SHT (артикул 1600607) – новинка 2021 року.
Ножиці поєднують у собі 2 основні функції: Ножиці садові для стрижки трави, кромки газону та зеленої порослі; Легкий ручний кущоріз для догляду за чагарником. Основне призначення - фінішна обробка газону (з лезом для стрижки трави шириною 12 см), стрижка трави у важкодоступних місцях, стрижка трави біля кромки газону, а завдяки змінному лезу-кущорізу довжиною 20 см. та кроком зрізу 8 мм. дані ножиці перетворюються на легкий кущоріз. Для заміни лез не потрібні інструменти. Одна з основних переваг моделі – її вага, всього 1000 грам. Ручка ножиць прогумована для запобігання зісковзування вашої руки під час роботи. Завдяки високій частоті різів за хвилину - 2400, працювати комфортно як у режимі садових ножиць, так і в режимі кущорізу.
Високоякісні подвійні леза - обидва леза рухаються одночасно і ріжуть чистіше і швидше, ніж одиночне лезо.
Садові ножиці-кущоріз працюють від акумулятора 24 Вольта і є одним із понад 100 пристроїв системи GreenWorks 24/48 V, що працює від єдиної акумуляторної батареї. Як додатковий аксесуар можна придбати телескопічну ручку (арт. 2935207), для комфортної роботи з обробки газону.
Переваги моделі:
Легка вага – 1 кг.;
Лезо з алмазним заточуванням для стрижки кущів довжиною 20,0 см та кроком зрізу 8 мм.;
Лезо для стрижки трави шириною 12 см.;
Склад комплекту: Садові ножиці-кущоріз акумуляторні GreenWorks, 24V; Лезо для трави; Лезо - кущоріз; Інструкція з експлуатації;.
Увага: цей комплект постачається без акумулятора та зарядного пристрою.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 24 В |
| Основні | |
| Виробник | GreenWorks |
| Довжина шини | 200 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Стан | Новий |
| Відстань між ножами | 8 мм |
- Ціна: 4 200 ₴







