
Потужна акумуляторна самохідна безщіткова газонокосарка Greenworks 40 V Smart Pace на 2 АКБ 51 см без АКБ та ЗП
20 300 ₴
- В наявності
- Код: MO40L03
- +380 (95) 500-54-48
Подвійний акумуляторний порт з автоматичним перемиканням для більш тривалої безперервної роботи: коли 1 акумулятор розряджається, газонокосарка автоматично перемикається на другий акумулятор. Ця самохідна газонокосарка 40 В забезпечує до 70 хвилин роботи від (2) повністю заряджених акумуляторів ємністю 4,0 Ач (залежить стану трави і техніки оператора). Для роботи газонокосарки достатньо лише один акумулятор
Самохідна система Smart Pace автоматично та плавно підлаштовується під вашу швидкість ходьби. Як працює ? Ви просто штовхаєте газонокосарку і, при збільшенні опору коченню, включається автоматично самохідна функція, яка допомагає подолати складну ділянку або рух вгору. Функцію Smart Pace можна відключати та використовувати як звичайну газонокосарку.
Міцна СТАЛЬНА ДЕКА на 53 см. Безщітковий двигун забезпечує більший крутний момент, безшумну роботу і більш тривалий термін служби.
Конструкція 3-в-1 дозволяє мульчувати траву, викидати її збоку та ззаду в кошик.
Вага виробу становить 32 кг (38 кг в упаковці).
Задні колеса 25 см, передні колеса 20 см на підшипниках.
7 положень висоти, для діапазону стрижки від 3,5 см до 9,5 див.
Інноваційна технологія Smart Cut регулює потужність або час роботи, залежно від густоти трави. Задній напівпрозорий кошик з жорстким верхом показує, коли він заповнений і його потрібно спорожнити.
Ця самохідна газонокосарка практично не потребує обслуговування, не потребує бензину, олії та не виробляє шкідливих викидів. Запуск з кнопки, безшумна робота та продуктивність, порівнянна з бензиновою.
Використовуйте до 70% менше місця у гаражі завдяки вертикальному зберіганню.
Зарядний пристрій та акумулятори купуються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 53 мм |
| Висота скошування | 95 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | AA |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час роботи від акумулятора | 70 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
- Ціна: 20 300 ₴










