
Акумуляторний культиватор GREENWORKS G-MAX 40V G40TL без АКБ 4 А·год і ЗП
11 900 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: G40TL
- +380 (95) 500-54-48
Акумуляторний культиватор G-MAX 40V GREENWORKS G40TL призначений для розпушування ґрунту в рядках і міжряддях. Дає змогу ефективно розпушити ґрунт, завдяки робочій глибині 12,7 см і ширині 26 см. Легке керування й маневровість культиватора забезпечують 15 см колеса та зручна складана ручка. Завдяки живленню від 40V акумулятора культиватор забезпечує довгу автономну роботу. Цей акумулятор сумісний з іншими пристроями з лінійки G-MAX 40V. Для безпечної роботи пристрій обладнаний кнопкою вмикання. Акумуляторний культиватор — ідеальний варіант для розпушування ґрунту в парниках і теплицях.
• Робота акумулятора, сумісного з іншими пристроями з лінійки G-MAX 40V
• Ширина культивування: від 21 см до 26 см
• Глибина культивування: 12,7 см
• Діаметр фрез: 20 см
• Швидкість: 200 об/хв , 2000 ударів фрез в хвилину
• Ефективне розпушування ґрунту
• Легке керування та маневреність
• Не вимагає часу для підготовки до роботи
• Кнопка увімкнення
• Час автономної роботи — 60 хвилин на одному заряді 4 А·год акумулятора
Склад комплекту:
G-MAX 40В Акумуляторний Культиватор
+ АКБ 4.0 А·год + зарядний
Посібник з експлуатації англійською.
Можлива комплектація культиватора іншими акумуляторами (2 А, 2,5 А, 3 А, 4 А, 6 А) або продаж його окремо без зарядного акумулятора .
Виробництво техники GREENWORKS :
https://www.youtube.com/watch?time_continue=92&v=kwLTJxbOvbY&feature=emb_logo

| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Основні | |
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина обробки | 26 см |
| Мінімальна ширина обробки | 21 см |
| Максимальна глибина обробки | 13 см |
| Швидкість обертання фрез | 200 об/хв |
- Ціна: 11 900 ₴









