Новинка

Акумуляторний гідравлічний домкрат Greenworks G24JACK 24 В без АКБ і ЗП. Груз. 3 тонни.155-445 мм
6 300 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 3401407
+380 (68) 051-85-52
- +380 (95) 500-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Акумуляторний автомобільний домкрат Greenworks G24JACK на 24 В: електричний гідравлічний автомобільний домкрат для акумуляторної серії Greenworks 24 В без обмежень, пов'язаних із кабелями та подовжувачами, простота використання, встановлення та перенесення.
- Функція самоблокування: вбудована функція самоблокування та захист від перевантаження. Гарантує безпеку автомобілів і людей.
- Нековзна накладка з канавками: з головкою з поперечними канавками та збільшеною опорною плитою з алюмінієвого сплаву.
- Універсальне застосування: висота підйому: 155-445 мм. Підходить для більшості автомобілів, седанів, мінівенів і позашляховиків до 3 тонн.
- Ліхтар — підсвітка робочої зони й окремо миготливий жовтим кольором аварійний сигнал.
- Акумулятор один для всіх — акумулятори Greenworks 24 В ємністю від 2 А·год до 5 А·год універсальні та сумісні з усіма продуктами Greenworks для саду та майстерень. (понад 120 інструментів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 445 мм |
| Висота підхоплення | 155 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4.1 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴








