
Акумуляторний триммер та повітродувка Greenworks 40 В, комбінований комплект з АКБ 2 Ач та ЗП
9 600 ₴/комплект
- В наявності 2 од.
- Код: СТБА40Б210
- +380 (95) 500-54-48
Комбінований комплект - триммер для трави та повітродув - для комплексного догляду за садом та двором - стрижка трави та очищення двору та садових доріжок.
Акумуляторний триммер для трави 40 V Greenworks G40LT (BST4000):
• Не потребує часу для підготовки до роботи, увімкнення натисканням однієї кнопки;
• Час автономної роботи 20-30 хв. від 2 Ач батареї;
• Лісочка, мм 1.65;
• Регульована швидкість обертання валу до 7500 об/хв.
• Подача волосіні двостороння автоматична ( волосінь висувається на чверть довжини ( 6,4 мм) після кожного вимкнення - включення тримера
• Діаметр зрізу трави регульований 25 – 30 см
• Нижнє розташування двигуна
• D-подібна ручка, що регулюється по висоті, легка алюмінієва штанга
• Робота від 40V акумулятора, сумісного з іншими пристроями з лінійки 40V;
• Легка вага – 3 кг. (3,8 кг із батареєю 2 Ач);
• Двигун щітковий
Повітродувка акумуляторна Greenworks G40AB:
модель з осьової конструкції вентилятора. Такий тип вентилятора має високі показники швидкості повітряного потоку — 177 км/год та обсягу повітряного потоку — 7,62 м³/хв. Таким чином, цей пристрій можна порівняти за потужністю з бензиновими аналогами, але на відміну від них він абсолютно екологічний, на кілька порядків менш галасливий, не має будь-яких вібрацій, а також просто в експлуатації — не вимагає підготовки паливної суміші та будь-якого обслуговування .
На ручці інструменту є коліщатко для плавного регулювання швидкості потоку повітря з фіксацією курка в необхідне положення. Ще одна особливість - правильне балансування пристрою: воно влаштоване таким чином, щоб кисть руки не втомлювалася при тривалій роботі.
Повітродувка працює від акумуляторної батареї G-MAX 40V (2 А∙год або 4 А∙год, в комплект не входить), яку можна використовувати з іншими пристроями із лінійки Greenworks 40 В.
особливості:
Невелика вага та компактні розміри
Осьова конструкція вентилятора
Максимальна швидкість повітряного потоку – 177 км/год.
Об'єм повітряного потоку - 7,62 м ³ / хв
Плавне регулювання швидкості з фіксацією курка
Збалансована розважування
Вага 2,33 кг
Максимальна витрата повітря, м³/год 457,2
Двигун щітковий
Не вимагає часу для підготовки до роботи, увімкнення натисканням однієї кнопки
Робота від 40 В акумулятора, сумісного з іншими пристроями з 40-вольтної лінійки
В комплекті :
Акумуляторний триммер для трави 40 V Greenworks G40LT
Повітродувка акумуляторна Greenworks G40AB
Акумулятор Greenworks G40B2 (2 Ah) (72 Вт год)
Універсальний зарядний пристрій Greenworks G40C4
Інструкція англ. мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальна ширина скошування | 30 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування волосіні | 30 мм |
| Різальний елемент | Леска |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Тип | Тример |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ручки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | True |
| Складана ручка | True |
- Ціна: 9 600 ₴/комплект








