Акумуляторна ланцюгова пила Greenworks GD40CS15 ( CSF403 ) підходить для валки невеликих дерев та обрізування гілок. Ця модель має швидкість ланцюга — 12 м/с. Довжина шини дорівнює 35 див. Перемикач миттєвого запуску сприяє швидкому і простому управлінню, а низький рівень шуму дозволяє організувати роботу, не заважаючи оточуючим. Завдяки бесщеточному двигуну інструмент буде видавати на 30% більше енергії. Безпечна операція з двома кнопками гарантує, що ви уникнете випадкового запуску.
Характеристики :
- Двигун - безщіткового типу DIGIPRO BRUSHLESS
- Швидкість обертання - 12 м/с (холостий хід)
- Натяг ланцюга - бічне інструментальне
- Масляний насос - автоматичний
- Ємність бака для мастила ланцюга, л - 0.18
- Напівпрозорі стінки масляного бака для легкого контролю рівня мастила ланцюга
- Автоматичне гальмо - інерційний
- Зарядний пристрій - 100-240В, 50-60 Гц, А 1.9, вихідна напруга 40В
- Шина -Oregon 35 см/14", ширина паза 1.1 мм
- Ланцюг Oregon 35 см/14", 3/8", 0.043"/1.1 мм, кут заточування 30 градусів, глибина різу 0.6 мм
- Вага - 3,4 кг, без акумулятора
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила GreenWorks GD40CS15 ( 2012802 ) в комплекті
- Інструкція англ..
- Шина Oregon 14", 3/8, 1,1 мм
- Ланцюг Oregon 14", 3/8, 1,1 мм
- Сумка GreenWorks для зберігання і перевезення пилки (додатково за 300 грн )
- Захисний шар. чохол GreenWorks на шину.
В наявності додаткові 40V акумулятори на 2, 2,5, 4 А. г.
Також в наявності додаткова ланцюг Stihl за 370 грн.
Greenworks — ексклюзивний бренд групи компаній Globe Tools Group, під якою проводитися широкий спектр електричних і акумуляторніх інструментів.
Globe Tools Group — міжнародна компанія із штаб-квартирою в місті Шарлотт, Північна Кароліна, США. У штаті компанії налічується більше 4000 співробітників по всьму світу, серед яких понад 300 промислових дизайнерів та інженерів, а її офіційні представництва розташовуються в декількох країнах: США, Канада, Китай, Україна й ін. Greenworks випускає всю лінійку власного обладнання, і навіть акумуляторну техніку для таких брендів, як Stihl, Husqvarna, Viking, Ryobi, Bosch, AEG, Alpina на власній виробничій потужності. Щомісяця виготовляється понад 1.2 мільйонів одиниць техніки.
Виробничий центр знаходиться в окрузі Чанчжоу (економічна зона Чжунлоу), Китай. Виробництво має вертикальну інтеграцію. Завод з власними цехами для виробництва двигунів, пластикових і металевих деталей, електронних компонентів випускає високоякісну продукцію, забезпечуючи постійний контроль якості і максимальну гнучкість виробничих процесів. На даний момент у портфелі компанії знаходиться понад 1000 патентів. Вона сертифікує всю продукцію відповідно до міжнародного та національного законодавства всіх країн.
Акумуляторна бензопила Greenworks має потужну швидкість ланцюга — 20 м/с. 35-сантиметрова штанга робить цю видатну бензопилку ідеальною для рубання невеликих дерев разом з обрізанням гілок. Перемикач миттєвого запуску сприяє швидкому та простому керуванню, а низький рівень шуму дає вам змогу працювати, не заважаючи сусідам та ідеально підходячи для житлових районів. Завдяки безщітковому двигуну інструмент видаватиме на 30% більше енергії. Безпечна операція з двома кнопками гарантує, що ви уникнете випадкового запуску.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 35 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 180 мл |
| Вага | 4 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 7 100 ₴









