
Швидкий зарядний пристрій Greenworks 40 В 8 А з двома портами CAF822
4 700 ₴
- Під замовлення
- Код: 2967702
Відправка з 15 квітня 2026+380 (68) 051-85-52
- +380 (95) 500-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Заряджає (2) 40-вольтовий акумулятор одночасно або (1) 40-вольтовий акумулятор у півтора рази швидше
Діагностичний світлодіодний індикатор заряджання. Повідомляє про поточний рівень заряду та проблеми з акумулятором або зарядним пристроєм.
Можна використовувати на стільниці або закріпити на стіні.
Заряджає всі акумуляторні батареї Greenworks 40 В
Час швидкого заряджання акумулятора :
30 хвилин для одного акумулятора 2 Аг / двох акумуляторів 2 Аг ,
40 хвилин для одного акумулятора 4 Аг /60 хв для двох акумуляторів 4 Аг ,
50 хвилин для одного акумулятора 5 Аг/75 хв для двох акумуляторів 5 Аг ,
Компактна конструкція для зручного зберігання та монтажу
Робочий діапазон напруги на вході – 120-240 вольт
На виході – 40 вольт, 8 А
Захист від перегріву та перезарядження акумулятора
Діагностичний світлодіодний індикатор заряджання. Повідомляє про поточний рівень заряду та проблеми з акумулятором або зарядним пристроєм.
Можна використовувати на стільниці або закріпити на стіні.
Заряджає всі акумуляторні батареї Greenworks 40 В
Час швидкого заряджання акумулятора :
30 хвилин для одного акумулятора 2 Аг / двох акумуляторів 2 Аг ,
40 хвилин для одного акумулятора 4 Аг /60 хв для двох акумуляторів 4 Аг ,
50 хвилин для одного акумулятора 5 Аг/75 хв для двох акумуляторів 5 Аг ,
Компактна конструкція для зручного зберігання та монтажу
Робочий діапазон напруги на вході – 120-240 вольт
На виході – 40 вольт, 8 А
Захист від перегріву та перезарядження акумулятора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга зарядки | 40 В |
| Струм заряду | 8 А |
| Номінальна потужність | 320 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1.04 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴








