
Бездротовий інвертор синусоїдальний Greenworks 40 В 300 Вт, з 2 хUSB і портом змінного струму 110 В, IV40A00
2 800 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: IV40A00
+380 (68) 051-85-52
- +380 (95) 500-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Про цей товар
Ідеально підходить для кемпінгу, поїздок на природу, готовності до стихійних лих або будь-коли, коли вам потрібна енергія в дорозі.
Включає 2 USB-порти та 1 розетку змінного струму 110 В .
Використовує технологію модифікованої синусоїди для забезпечення потужності 300 Вт
Вбудований запобіжник для захисту ваших пристроїв
Сумісно з будь-яким акумулятором Greenworks 40 Ст.
УВАГА! Тільки для пристроїв на 110 В !
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 36 В |
| Номінальний струм | 8 А |
| Номінальна вихідна напруга | 100~120 В |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Кількість аналогових виходів | 3 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴






