
Тример акуммуляторний Greenworks ST40L414 з АКБ 4 Ah с та ЗП. Нова модель 2023 року
15 000 ₴
- В наявності
- Код: ST40L414К4
- +380 (95) 500-54-48
Тример акумуляторний Greenworks ST40L414 - відмінна заміна електричним та бензиновим моделям. Він легко може впоратися з високою травою, а завдяки пиляльному диску (відсутня в комплекті) можна різати великий чагарник. Це напівпрофесійний триммер, який чудово підійде для ведення дачного господарства. Потужність двигуна складає 1 кВт, що на 20% більше, ніж у попередніх моделей. При цьому вага тримера зменшена і становить всього 4 кг. Електронні кнопки пуску та перемикання режимів прибрані та доданий механічний перемикач режимів потужності.
Модель оснащена надійним безщітковим двигуном DigiPro, який можна порівняти за потужністю з бензиновими аналогами, при цьому він абсолютно екологічний, має високий крутний момент, низький рівень шуму і вібрацій, простий в експлуатації. Включення тримера здійснюється однією кнопкою, основне застосування - підрізування трави у важкодоступних для газонокосарки місцях, а також підрізування кущів.
Ця модель має ремінь на плечі, ергономічний дизайн рукоятки з упором в передпліччя. Довгий автономний час роботи (до 40 хвилин від 4 А∙год батареї) та відсутність необхідності використовувати бензин та масло, переносити з собою провід, боячись його порізати, – ось ключові переваги цього тримера.
Ця модель оснащена запобіжником від випадкового включення та захисним кожухом ріжучої частини. Для довговічної роботи двигун має захист від перевантаження, вал між двигуном та ріжучою частиною – прямий, виконаний зі сталі.
До тримера в комплекті йде акумуляторна батарея BAF724 Greenworks G-MAX 40 В на 4 А год з енергією 144 Втч , яку можна використовувати з іншими пристроями (75+ пристроїв) лінійки 40 В.
Особливості:
Безщітковий (індукційний) двигун DigiPro
Прямий сталевий вал
Розбірна конструкція для зручності транспортування
Мінімум часу для підготовки до роботи: увімкнення натисканням однієї кнопки
Зручна рукоятка з упором у передпліччя та наплічний ремінь
Котушка з двосторонньою ліскою діаметром 2,4 мм
Регульована швидкість обертання - до 6000 обертів за хвилину без навантаження.
вага без/з батареєю - 4/5,3 кг
Ширина обробки, см 35 / 40
Механічний перемикач режимів роботи (економ/повний)
Заміна волосіні без розбору котушки
Висунення волосіні ударом
Час автономної роботи - до 40 хвилин від 4 А ч батареї
Запобіжник та захисний кожух ріжучої частини
Захист двигуна від перевантажень
Можливо використовувати пиляльний диск (у комплекті відсутня)
У комплекті акумуляторна батарея (4 А год) та зарядний пристрій
Комплектація:
акумуляторний триммер
Інструкція з експлуатації англійською мовою
Акумуляторна батарея 4 А година
зарядний пристрій 110-240 В
При необхідності тример можна укомплектувати або доукомплектувати АКБ на 2 Ач, 2,5 Ач, 3Ач, 4Ач, 5 Ач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ліски | 406 мм |
| Максимальна ширина скошування | 406 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 15 000 ₴










