Висоторіз-сучкоріз садовий акумуляторний Greenworks GC82PS 82V - висоторіз із серії 82V для підрізування гілок на висоті до 4,5 м. Має довжину до 270 см, шину 25 см, швидкість ланцюга 7,8 м/с і масляний бачок. Оснащений безщітковим двигуном.
Особливості висоторізу-сучкоріза Greenworks GC82PS 82V
Садовий висоторіз-сучкоріз Greenworks GC82PS 82V – це професійний інструмент для підрізування гілок та сучків на висоті до 4,5 метрів. Основною особливістю цієї моделі є 3-х секційна металева штанга, за рахунок чого максимальна довжина пристрою становить 270 см. Інструмент оснащується ланцюговою пилкою з шиною 25 см. Шина зроблена з крем'янистої сталі.
Ланцюг та шина автоматично змащуються, масляний бачок має прозорий індикатор для швидкого контролю рівня олії. Важлива перевага – автономність роботи та економія на бензині. Тривалий час роботи, а також посилена конструкція та простота експлуатації роблять цей інструмент ідеальним вибором для професіоналів та звичайних користувачів.
Для захисту від порізів передбачено запобіжник, що запобігає випадковому включенню пристрою. Крім того, для довговічної роботи двигун має захист від перевантажень.
Інструмент оснащений передовим безщітковим двигуном DigiPro. Такий двигун менше схильний до зносу, має більш тривалий термін служби і не потребує складного обслуговування, при цьому екологічний і відрізняється зниженим рівнем шуму і вібрації.
Модель працює від акумуляторів 82V сумісних з іншими пристроями лінійки Greenworks 82V Commercial. Це висококласна техніка, яка відмінно підійде як для комерційного використання, так і робіт на приватних ділянках.
Особливості:
Потужний безщітковий двигун DigiPro
Шина і ланцюг Oregon
Компактний розмір та вага 5,1 кг
Час автономної роботи - до 2 годин від батареї ємністю 5 А∙ч
Прозорий масляний бачок
Запобіжник включення та гальмо ланцюга
Захист двигуна від перевантажень
Прогумована рукоятка
Робота від акумулятора 82 В, сумісного з іншими пристроями з лінійки 82V Commercial
Основні характеристики
Вольтаж 82 В/Li-Ion
Тип двигуна Безщітковий
Довжина шини, см 25 см
Швидкість обертання ланцюга, 7,8 м/с
Крок ланцюга, 1/4 дюйма
Автоматична мастила ланцюга Є
Блокування кнопки живлення Є
Кількість ланок ланцюга 58
Об'єм бака для змащення ланцюга, мл 80
Паз шини 1,3мм
Вага, кг 5.1
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Довжина полотна | 254 мм |
| Розташування зубів | Двостороння |
| Довжина шини | 254 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 7.8 м/сек |
| Швидкість різання | 7.8 м/сек |
| Наявність телескопічної штанги | Так |
| Довжина телескопічної штанги, max | 270 мм |
| Довжина телескопічної штанги, min | 170 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Напруга | 82 В |
| Об'єм масляного бака | 80 мл |
| Регулювання кута нахилу ріжучого полотна | Ні |
| Вага | 5.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
- Ціна: 7 400 ₴











