
Швидкий універсальний зарядний пристрій Greenworks G40UC5(амер.СAF820) без АКБ 40В 5А
3 800 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: CAF820
+380 (68) 051-85-52
- +380 (95) 500-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Заряджає 40-вольтові акумулятори у 2,5 раза швидше за стандартний акумулятор
- Діагностичний світлодіодний індикатор заряджання. Повідомляє про поточний рівень заряду та будь-які проблеми з акумулятором або зарядним пристроєм.
- Можна використовувати на стільниці або закріпити на стіні.
- Заряджає всі акумуляторні батареї Greenworks 40 В
- Час швидкого заряджання акумулятора:
- 25 хвилин для акумулятора 2 А·год ,
- 50 хвилин для акумулятора 4 А·год
- 60 хвилин для акумулятора 5 А·год ,
- Компактна конструкція для зручного зберігання й монтажу
- Робочий діапазон напруги на вході — 120-240 вольтів
- На виході — 40 вольтів, 5 А
- Захист від перегрівання та перезарядження акумулятора
Подивитися всі інструменти Greenworks 40 V : https://greenworkstool.com.ua/g60409422-greenworks-max
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1.04 кг |
| Тип індикатора | Светодиод |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Кількість заряджуваних акумуляторів | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Основні | |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Напруга заряджання | 40 В |
| Ток заряда | 5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴






