
Акумулятор Грінворкс 82 В 5 Агод (Greenworks Commercial 82V 5Ah) G82B5 (амер 82BD500)
14 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 82BD500
Відправка з 02 червня 2026- +380 (95) 500-54-48
Лінійка акумуляторного інструменту Greenworks / Powerworks / Cramer 82 В :
https://greenworkstool.com.ua/ua/g92732101-akkumulyatornyj-professionalnyj-sadovyj
Акумулятор для інструментів 82 V Greenworks / Powerworks / Cramer
Характеристики акумулятора Greenworks 82 V 82BD500 :
Максимальна напруга 82 В
Середньозважена напруга 72 В
Ємність 5 А/год,
Енергія 360 Вт/год,
Потужність 4 кВт
Вага 2,6 кг
Переваги моделі:
- Сумісність з усіма пристроями з лінійки Greenworks/Powerworks і частково Cramer 82 В
- Довгий термін служби - до 2000 циклів заряду-розряду.
- Відсутність ефекту пам'яті.
- Швидкий заряд акумулятора (38 хв - 50% 75 хв - 100%).
- Цифровий індикатор рівня заряду у відсотках від 100%.
- Удароміцний корпус
- ТЕХНОЛОГІЯ МУЛЬТИЗАХИСТИ — вбудована система керування акумулятором (BMS) забезпечує повний захист ваших пристроїв (захист від перегріву, короткого замикання, перенапруги, перевантаження по струму, перерозряду та перезаряду)
- Велика потужність та невелика вага
- Смарт технологія: завантажуєте програму і через блютуз з'єднання отримуєте інформацію про батарею та її стан.
Увага! Цей акб не можна заряджати зарядкою Cramer 82 V (може згоріти чіп зарядки в АКБ), але можна використовувати з інструментами Cramer 82 !!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 72 В |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 82 |
| Час заряду акумулятора | 75 |
| Вага | 2.6 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 360 Вт |
- Ціна: 14 000 ₴










