Акумулятор для інструменту 40 V Greenworks G MAX серії G40B8 (амер. BAF749 )
Самий великий та потужний акумулятор для акумуляторної лінійки інструментів Greenworks G MAX 40 V: 8 А·год, 288 Вт*год .
Акумулятор Greenworks G40B8 — літій-іонна (Li-Ion) батарея, виготовлена за найсучаснішою технологією. Акумулятор складається з комірок найвищого класу 21700 , з високою струмовіддачею та низьким опором. Батарея забезпечена платою керування, завдяки якій комірки заряджаються та розряджаються рівномірно й одночасно, а також чипом для захисту від перезаряджання, перегрівання та глибокого розряджання. Це позбавляє ефекту втрати потужності інструмента під час розряджання, а також неабияк подовжує термін експлуатації акумулятора в середньому на 7 років — до 2000 циклів заряджання-розряджання.
Для зручності акумулятор обладнаний індикатором рівня заряду. АКБ має чотири зелені світні індикатори поділу рівня заряду: 10%, 45%, 70%, 100%. Час заряджання акумулятора —від 50 до 240 хвилин в залежності від типу зарядного пристрою . Оптимальні умови зберігання: 40% заряду, температура вища за 0 °C.
Треба враховувати , що оскільки комірки 21700 більші за 18650, Акумулятор Greenworks G40B8 на 1 см довший за стандартні акумулятори 2- 6 Агод , тому в багатох інструментах 40 V Greenworks G MAX (снігоприбирачі, культиватор, газонокосарки ) кришка батарейного відсіку не буде повністю закрита .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 40 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Ємність акумулятору | 8 |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 240 |
| Споживана потужність | 288 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Харчування | Акумулятор |
- Ціна: 10 900 ₴










