
Снігоприбиральна лопата безщіткова акумуляторна Greenworks 40V GD40SS (30 см) з АКБ 4Агод та ЗП
16 600 ₴
- В наявності
- Код: GD40SSК4
- +380 (95) 500-54-48
Акумуляторна лопата Greenworks GD40SS — нова компактна модель снігоприбирача, призначена для полегшення прибирання територій від снігу. Це незамінний помічник для власників приватних будинків або дачних ділянок. З його допомогою можна прибрати сніг із доріжок, біля гаража, з відкритої веранди тощо.
Цей інструмент обладнаний надійним безщітковим двигуном. За потужністю він не поступається бензиновим аналогам і водночас є абсолютно екологічним і створює набагато менше шуму під час роботи. Такий мотор не вимагає спеціальної підготовки до експлуатації.
Електролопата обладнана системою захисту від випадкового ввімкнення й додатковою ручкою для міцного хвата. Складана здатність ручки дає змогу компактно розмістити снігоприбирач у місці зберігання на літній період.
Ширина захоплення снігу становить 30 см, висота — 15 см. Одноступенева система шнека проста та надійна, сам шнек виготовлений з АBS-пластику. Цей матеріал обраний завдяки його легкості, що дає змогу не навантажувати двигун, а головне такий шнек не дряпає декоративні покриття.
Особливості:
- Безщітковий (індукційний) двигун DigiPro
- Снігоприбиральний шнек з армованого пластику, що не ушкоджує декоративні покриття
- Невелика вага — 7 кг без АКБ
- Не вимагає часу для підготовки до роботи, увімкнення натисканням однієї кнопки
- Дальність викидання снігу — до 6 м
- Час автономної роботи — до 45 мин (от 4 А∙ч АКБ) . Час автономної роботи залежить від товщини та стану снігового покриву.
- Робота від 40 В акумулятора, сумісного з іншими пристроями з лінійки Greenworks G-MAX 40V — понад 80 інструментів.
Комплектація
- Акумуляторна лопата Greenworks GD40SS
- Акумуляторна батарея Greenworks 4 А·год
- Стандартний зарядний пристрій Greenworks з струмом заряду 2 А
- Інструкція з експлуатації англійською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Електричний |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Шнек | Необрезинений |
| Регулювання напрямку викиду | Немає |
| Управління відстанню викиду | Ні |
| Загальні | |
| Максимальна глибина снігу | 300 мм |
| Ширина захвату | 300 мм |
| Висота захоплення | 150 мм |
| Дальність викиду | 6 м |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 16 600 ₴










