Новинка

Безщіткова акумуляторна болгарка (кутошліфувальна машина ) Greenworks AG590 без АКБ і ЗП, 0,9 кВт, новинка 2026 року !
8 100 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: AG590
+380 (68) 051-85-52
- +380 (95) 500-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Greenworks 24 В, диск 125 мм, 9000 об/хв, безщітковий двигун 900 Вт, для лівої та правої руки, без акумулятора та зарядного пристрою, модель AG590, нова модель 2026 року -
- Потужна робота зі змінною швидкістю до 9000 об/хв – зручно лежить у руці та призначена для швидкого та легкого видалення іржі, згладжування металу, обробки зварних швів, шліфування металу та каменю, а також підготовки поверхонь до фарбування.
- Безщітковий двигун для більшої потужності – розроблений для забезпечення тривалішого часу роботи, більшої потужності та тривалішого терміну служби, з високою швидкістю 9000 об/хв для видатних результатів на всіх типах металу та каменю. 3 режими швидкості, високопродуктивний двигун з 4500/6500/9000 об/хв.
- Швидка та проста заміна диска – просто активуйте зупинку шпинделя, щоб зафіксувати диск, потім зніміть його за допомогою доданого ключа та встановіть новий диск за лічені секунди. Диск діаметром 125 мм ідеально підходить для різання або шліфування.
- Міцна конструкція – завдяки високоякісному алюмінієвому редуктору та потужній трансмісії, кутова шліфувальна машина пропонує особливо високу міцність та довговічність. Алюмінієвий редуктор забезпечує довговічність та чудове охолодження.
Зручність роботи з виробом забезпечується завдяки його невеликій вазі (лише 1,32 кг), а також ергономічній конструкції: ударостійкий корпус захищає від ушкоджень й підвищує надійність пристрою, прогумована рукоятка покращує контроль над приладом і запобігає вислизанню з рук, додаткова знімна рукоять закріплюється з лівого або правого боку. Для плавного регулювання запуску є обмежувач пускового струму.
Особливості:
- Невелика вага й компактні розміри
- Безщітковий двигун
- Ергономічна конструкція
- Плавне регулювання запуску
- Максимальна швидкість обертання, об/хв 9000 (без навантаження )
- Діаметр диску 125 мм
- Блокування шпинделя
- Вага 1,32 кг
- Робота від акумулятора 24 В, сумісного з іншими пристроями 24-вольтної лінійки ( потрібен акб від 4 Агод )
Комплектація:
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина
- Бічна рукоятка
- Ключ для монтажу диска
- Інструкція з експлуатації
- Ріжучий диск в комплекті .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.32 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴








