
Професійний акумуляторний тример , кущоріз Cramer 82TB10 82V безщітковий без АКБ і ЗП
12 500 ₴
- В наявності
- Код: 82TB10
- +380 (95) 500-54-48
Професійний акумуляторний тример , кущоріз Cramer 82TB10 82V має високу потужність і крутний момент для максимальної продуктивності навіть у найскладніших умовах
82V – потужність, необхідна професіоналам. Cramer свідомо пропонує своїм професійним користувачам асортимент продуктів на 82V, оскільки 82V забезпечує більшу потужність з меншим струмом, ніж інші системи на ринку з нижчою напругою. Менший струм означає, що акумулятори не повинні працювати на максимальній потужності, що призводить до меншого виділення тепла, а отже, до вищої ефективності та тривалішого терміну служби. Крім того, мінімізовано ризик раптових перебоїв через перевантаження перегрітих акумуляторних елементів та двигунів. Акумуляторні системи Cramer 82V вже забезпечують потужність двигуна 2,5 кВт, а нова лінійка 2025 року Optimus пропонує інструмент з двигунами до 6,5 кВт потужності !
Переваги продукту:
+ПЛЮС ПРОДУКТИВНІСТЬ: Регулюйте потужність та заощаджуйте час роботи за допомогою регулятора швидкості.
ЕФЕКТИВНИЙ ТА НЕ ПОТРЕБУЄ ОБСЛУГОВУВАННЯ завдяки безщітковому двигуну
ТОЧНЕ КЕРУВАННЯ завдяки ручці велосипедного типу
ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ ТА ВИНЯТКОВО ЕРГОНОМІЧНИЙ завдяки оптимальному куту нахилу
ІДЕАЛЬНО ЗРУЧНИЙ ДЛЯ РУК завдяки низькій вібрації
ЗРУЧНИЙ завдяки легкій конструкції
Котушка для волосіні ШВИДКО замінюється ножем для трави
Технічні характеристики:
Модель: 82TB10
Напруга: 82 В
Двигун: Безщітковий
Потужність: 1,0 кВт
Швидкість обертання: 136 м/с
Кут різання: 30°
Ручка: Велосипедна
Ширина різання: 40 см
Діаметр волосіні: 2,0 мм
Важіль керування: Змінний
Швидкість обертів за хвилину: 4-ступінчаста
Обертів за хвилину: 4500-5500-6500-7000
Вимикач увімкнення/вимкнення: Так
Ніж для трави в комплекті: Потрійний (діаметр 255 мм)
Привідна труба: 25,4 мм
Ергономічний регульований подвійний плечовий ремінь (розгрузка) (може не входити в комплект )
Вага: 4,5 кг
Вібрація: <2,5 м/с²
Вартість тримеру без розгрузки - 10500 грн
Тример сумісний як з акумуляторами Cramer 82 V , так і акумуляторами Greemnwoks та Powerworks 82 V
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globe |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 406 мм |
| Максимальна ширина скошування | 406 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 82 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Особливості | Регулювання швидкості роботи, Плавний пуск , Плечовий ремінь, Захист від перегріву, Антивібраційна система, Ранцевий |
- Ціна: 12 500 ₴










