Новинка

Акумуляторний безщітковий тример для трави/зрізання крайок Greenworks 24 В (ST1312) з АКБ 4,0 А·год і ЗП . Новинка 25 року !
9 900 ₴/комплект
- В наявності 2 од.
- Код: ST1312К4
+380 (68) 051-85-52
- +380 (95) 500-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Безщітковий тример Greenworks 24V 13", тример/обрізувач для трави 2-в-1 з автоматичною подачею, акумулятор 4,0 Ah, зарядний пристрій Type-C 65 Вт, 10 лез
- Діаметр косіння 33 см (13 дюймів) — волосінь завтовшки 2 мм, головка з автоматичним подаванням волосіні (після кожного пуску)
- Діаметр косіння 26 см (10 дюймів) з відкідними пластиковими ножами
- Тример / обрізчик (2-В-1) — головка, що обертається на 90 градусів з крайкообрізним колесом. 3-позиційна поворотна головка для обрізання під різними кутами, D- подібна ручка встановлюється під зріст і положення користувача
- Тригер зі змінною швидкістю — дає змогу контролювати швидкість стриження на ходу, тому ви можете легко маневрувати навколо рослин і чагарників.
- Механічний перемикач режимів - економ / максимальний, відповідно максимальні обороти 6500 / 7500 на хв
- Верхня частина тримера, за потреби , може повертатися на 90 градусів (кнопка-фіксатор нижче кнопки переключення режимів обертання )
- ЛЕГКИЙ/ ПРОСТИЙ В ВИКОРИСТАННІ. Надлегкий дизайн і чудова ергономіка дають змогу знизити стомлюваність користувача.
- Акумулятор ємністю 4,0 А·год заряджається за 90 хвилин зарядкою на 65 Вт.
- Не потребує обслуговування. Цей тример практично не вимагає обслуговування, не містить газу, олії та шкідливих викидів. Він запускається миттєво, працює тихо та забезпечує необхідну потужність.
- Містить: (1) Акумуляторний тример і крайкообрізний верстат 24 В 13 дюймів, (1) Акумулятор 24 В 4,0 А·год, (1) Зарядний пристрій для акумулятора, (1) Збирання котушки 0,08 дюйма, додаткова кришка з відкидними ножами, (1) Інструкція користувача на англ. мові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 330 мм |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Особливості | Автоматична подача волосіні, Плавний пуск |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴/комплект










