
Акумуляторна ланцюгова пила PowerWorks 60V CS60L2510PW ( аналог Greenworks 60 V )
12 800 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: CS60L2510PW
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 500-54-48
Потужна акумуляторна ланцюгова пила PowerWorks 60V в комплекті з 60В 2,5 Ач акумулятором і зарядним пристроєм на 220 вольт .
Безщітковий двигун з високою ефективністю та довшим терміном служби двигуна
До 120 різів ( хвоя брус 10х10 см) повністю зарядженою батареєю 2,5 Ah .
На 80 відсотків менше шуму і вібрації, ніж бензопили .
Легко запускається, проста у використанні
В коробці: пила, 16 "(40 див.) шина і ланцюг, батарея 60В 2,5 Ач, зарядний пристрій 220 В, ключ-викрутка, керівництво користувача англійською
PowerWorks 60V CS60L2510PW - повний аналог акумуляторної пилки Greenworks 60V Pro, а також аналог Snapper 60V SC60V . Зарядні пристрої , акумулятори та пили PowerWorks 60V і Snapper 60V взаємозамінні !
Зарядний перенастроено для роботи в мережі 220 вольт !
Можлива додаткова комплектація акумуляторами 2 і 4 Ач від Snapper 60V , а також 2,5 і 5 А. ч. від PowerWorks 60V
Відео : https://vimeo.com/256054176
PowerWorks, так саме як і Greenworks — ексклюзивний бренд групи компаній Globe Tools Group, під якою проводитися широкий спектр електричних і акумуляторніх інструментів.
Globe Tools Group — міжнародна компанія із штаб-квартирою в місті Шарлотт, Північна Кароліна, США. У штаті компанії налічується більше 4000 співробітників по всьму світу, серед яких понад 300 промислових дизайнерів та інженерів, а її офіційні представництва розташовуються в декількох країнах: США, Канада, Китай, Україна й ін. Greenworks випускає всю лінійку власного обладнання, і навіть акумуляторну техніку для таких брендів, як Stihl, Husqvarna, Viking, Ryobi, Bosch, AEG, Alpina на власній виробничій потужності. Щомісяця виготовляється понад 1.2 мільйонів одиниць техніки.
Виробничий центр знаходиться в окрузі Чанчжоу (економічна зона Чжунлоу), Китай. Виробництво має вертикальну інтеграцію. Завод з власними цехами для виробництва двигунів, пластикових і металевих деталей, електронних компонентів випускає високоякісну продукцію, забезпечуючи постійний контроль якості і максимальну гнучкість виробничих процесів. На даний момент у портфелі компанії знаходиться понад 1000 патентів. Вона сертифікує всю продукцію відповідно до міжнародного та національного законодавства всіх країн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Довжина шини | 40 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 11.2 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Час заряду акумулятора | 75 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 1 сек |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 12 800 ₴/комплект






